HELPING THE OTHERS REALIZE THE ADVANTAGES OF KONUM NASıL ATıLıR

Helping The others Realize The Advantages Of konum nasıl atılır

Helping The others Realize The Advantages Of konum nasıl atılır

Blog Article

Geri’ye dokunarak SOS mesajlarının nasıl tetikleneceğini seçebilir ve bunların fotoğraf mı yoksa ses kayıtları mı içermesi gerektiğine karar verebilirsiniz.

Aşağıdaki konum atma seçeneklerini okumaya başlamadan önce, bu işlemi yaptığınız cihazın konum özelliğini aktif hale getirmelisiniz. Bu sizin cihazınız ile uydu arasındaki bağlantıyı sağlayıp, konum bilginizi öğrenmenize ya da yollamanıza olanak sağlar.

Teknolojik gelişmelerin hızlanmasıyla beraber, ulaşım ve haberleşme advertisementına uygulamalar da sosyal hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer aldı. Dünya ve ülkemizde birçok kullanıcısı olan ve yaygın kullanılan WhatsApp, konum, belge, sesli mesaj gibi hızlı haberleşme yöntemlerini kullanıcılarına sunuyor.

Orta segment akıllı telefon piyasasında lider olan Samsung, yerini sağlamlaştırmak için her yıl daha kullanışlı telefonlar çıkarmaya devam…

BirçOkay uygulama sayesinde konum paylaşımı yapılabiliyor. Konum paylaşımı ile daha doğru sonuçlarda adres tarifi verebiliyoruz. Akıllı telefondan konum nasıl atılır bilmiyorsanız, bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden konum atmak için, yukarı kısımda yer alan ataç simgesine dokunun ve açılır Guysüden “Konum” konum nasıl atılır ikonuna dokunarak dilediğiniz kişiye o an bulunduğunuz konumu atabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Bknz: “Whatsapp Konum Atma”

Konum paylaşma özelliği hemen her mesajlaşma uygulamasında olduğu gibi elbette ki BiP uygulamasında da bulunmaktadır. Klavyenin sol üst kısmında bulunan konum paylaşma fonksiyonundan konum butonuna tıklanarak istediğiniz kişiye anlık konum gönderilebilmektedir.

Konum atmanın tanımını sağlamıştım. Şimdi ise ne işe yarar ve neden kullanırız sorularına cevap bulalım.

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımız çOkay kolaylaştı. Önceleri gideceğimiz hastaneyi, yakınımızdaki ATM'yi bulmak için onlarca kişiye sormamız gerekiyorken telefonların konum özelliğiyle gitmek istediğimiz yere tek tıkla ulaşabiliyoruz.

İnternet bağlantınızı kontrol edin: İnternet bağlantınızda sorunlar olduğunda konum atma işlemi gerçekleştirilemez. Bu durumda cihazınızın internet bağlantısını kontrol etmenizde fayda vardır. 

Google konum paylaşma için Facebook konum atma özelliğini aşağıda ki advertisementımlar ile sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda instagram konum atma dm üzerinden aynı advertımlarla sağlanabilir.

Şimdi Google konum paylaşmanın diğer bir seçeneği olan, herhangi bir adresin konumunu atmaya gelelim.

Google Maps konum nasıl atılır? Google Maps konum nasıl paylaşılır? Google Maps konum atma Atılan konuma nasıl gidilir ve hangi navigasyon yazılımını kullanmak gerekiyor?

Sürekli bir yerlere giden veya yolu bilen bile navigasyonla konuma gitmeyi tercih eder. Navigasyon konum uygulamaları nasıl gideceğinizi gösterirken aynı zamanda hangi alternatif yollardan giderseniz ne kadar zaman kazanacağınız bilgisi de vermekte.

Report this page